postheadericon Kontakt

Zapraszamy do kontaktu – jesteśmy dyspozycyjni przez 7 dni w tygodniu:

Kontakt e-mailowy: (odpowiadamy w ciągu 12 godzin)

Zanim przystąpimy do działania przeprowadzamy badanie pacjenta sprawdzając podstawowe parametry życiowe takie jak:

  • ciśnienie;
  • poziom cukru;
  • akcję serca.

Mierzymy także ilość alkoholu w wydychanym powietrzu. Posiadając pełną informację możemy zastosować skuteczne i bezpieczne leczenie, które zawsze prowadzone jest w asyście lekarza medycyny.
Posiadamy także oddziały w następujących miastach: NGM detoks Wrocław, NGM detoks Warszawa, NGM detoks Poznań.

Posiadamy duże doświadczenie w takich dziedzinach jak nagła pomoc w przypadku zatrucia alkoholem czy leczenie uzależnień. Kompleksowa wiedza na temat skutecznych metod leczenia oraz charakterystyki tego schorzenia pozwala nam na zaoferowanie najlepszych rozwiązań jeśli chodzi o leczenie alkoholizmu.

Obszar naszego działania to Łódź i okolice jednak nie odmawiamy pomocy pacjentom z innych miejsc w kraju. Jesteśmy zawsze tam gdzie potrzebna jest nasza pomoc. Profesjonalne usługi obejmujące detox czy odtrucia alkoholowe przeprowadzane są zgodnie ze sprawdzonymi procedurami medycznymi. Wykonujemy także usługi implantacji wszywki alkoholowej esperal poprzez partnera Esperal NGM Łódź.

Dlatego nasz zabiegi są całkowicie bezpieczne i charakteryzują się wysoką skutecznością. Wszystkich zainteresowanych naszymi usługami prosimy o kontakt pod numerem 880-808-880. Działamy 24h przez siedem dni w tygodniu.